درباره ی ما

شرکت تجارت هوشمند آوین  با ۵ سال سابقه درخشان در حوزه تولید و فروش صندوق های فروشگاهی ، بارکد خوان ، پرینتر حرارتی و سایر ابزار فروشگاهی با تکیه بر جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا و دانش و پشتکار خود تحولی نو در صنعت صندوق های فروشگاهی هم در حوزه سخت افزار و هم نرم افزار  ایجاد کرده و  آماده خدمت رسانی به هم وطنانی است که به فروش و فروشگاه خود اهمیت می دهند .

در آوین بیش از ۴۰ نفر طراح محصول، برنامه نویس، مدیر فروش، تیم فروش داخلی و خارجی، استراتژیست، مدیر پروژه، تیم برنامه ریزی و … در غالب یک تیم گرد هم جمع آمدند و خروجی این تیم ساخت صندوق های فروشگاهی می باشد که از طراحی تا تولید ، از برنامه نویسی تا اجرا، از آموزش تا پشتیبانی ، همه و همه توسط تیم حرفه ای آوین به مرحله اجرا در آمده است .

 

ر ابتدای مسیر تولیدات صندوق های فروشگاهی به دلیل کاربری آسان و همه جانبه بودن نرم افزار ها و طراحی زیبا و کاربرپسند بودن ، بسیار مورد توجه یکی از شرکت های بزرگ تولید مواد غذایی قرار گرفت و بنا به در خواست آن شرکت  ۲۵۰۰ صندوق فروشگاهی تولید شد و در سوپر مارکت های سراسر ایران به سرعت جای گیر شد . و در همان زمان ۶۵۰ صندوق نیز در چین به فروش رسید .

صندوق های فروشگاهی ما در سوپر مارکت ها ، رستوران ها ، قنادی ها ، فروشگاه های پوشاک و تمام اصنافی که به صورت مستقیم با مشتری در ارتباط هستند کاربرد دارد و برای اینکه این دستگاه برای مشتری کارآمد باشد در هر قشر ۱۰۰ نفر را مورد بررسی قرار دادیم و آنچه که از یک صندوق فروشگاهی موردنیاز شان بود را استخراج کرده و طبق این نیاز سنجی طراحی نرم افزار مدیریت فروشگاه را انجام دادیم.

demo-attachment-320-Asset-2@4x
demo-attachment-144-Group-125
demo-attachment-321-Asset-3@4x-1
demo-attachment-324-Asset-1@4x-1
demo-attachment-547-business-people-in-office-5HLCX4S
demo-attachment-545-group-of-upset-students-sitting-at-the-table-with-E5YW9L4-1
advertisement agency

we help to show your product

do what you love

There are many variations passages of Lorem Ipsum available.

find what you want

majority have suffered alteration in some form by injected .

Our team

meet the minds shaping an industry

demo-attachment-1285-successful-businesswoman-ceo-of-company-4UDP9KG

Stacey Stamper

Network Partner, Colabrio Media
demo-attachment-1284-busy-office-life-7QT8MKH

Alex Regelman

Co-Founder, Colabrio Media
demo-attachment-586-young-businessman-in-wheelchair-with-colleagues-EWTN4AC

Stephan Lawrence

CEO, Colabrio Media
Our Ability

Meet the Professionals

After brainstorming about insights, get the power to create something real. Bring your ideas to life and share your vision with concrete elements.

Prosperity

65%

Quality

80%

Guaranty

40%
demo-attachment-614-group-of-young-businesspeople-with-laptop-working-8SHTZUN